Hajas Tibor (1946-1980): Plomba, 1980. Ofszet, papír, jelzett, számozott (25/25). Lapméret: 30×42 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Tibor Hajas (1946-1980): Plomba, 1980. Offset on paper, signed, numbered (25/25). Sheet size: 30×42 cm. Very rare collector's item, printed shortly before the artist's death!
Mengyán András (1945-): Elhajló 12 D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett és L 1/1 számozással a hátoldalán. Egyedi, gyűjtői darab! 50x40 cm. Plexiüvegezett keretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed and numbered (L 1/1) on the reverse. Framed. 50x40 cm
Benedek Barna (1973-): Dimenziók, 2016. Akril, karton, papírra kasírozva, jelzett. K 1/1 számozással. Egyedi, gyűjtői darab! 20x20 cm / Benedek Barna (1973-): Dimensions, 2016. Acrylic, cardboard, mounted on paper, signed. Numbered: K 1/1. 20x20 cm
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
Rend '84 Mappa, 10 db mű, Budahelyi Tibor, Csepregi Sándor, Csépányi Tibor, Ézsiás István, Heritesz Gábor, Horváth László, HTóth Tamás, Klicsu Lajos, Nagy Gábor Mihály, Nemes Ferenc. Többféle technika (sokszorosított grafika), papír, mind jelzett. Lapméret: 30x25 cm. Készült 200 számozott példányban, az aukción szereplő számozatlan. Eredeti kiadói karton mappában, mappán apró foltokkal, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan!
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Jézus a kereszten. Akvarell, filctoll, papír, jelezve balra lent, kartonra kasírozva. Dekoratív fakeretben. 42,5×59,5 cm. /