12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Bardócz Árpád (1882-1938): Ghyczy Kálmán (1808-1888) a Batthyány-kormány igazságügyi államtitkára, későbbi pénzügyminiszter portréja. Tus, papír. Jelzett. Kissé sérült. Foltos. 28,5x22 cm