10069. 452. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Buzás András (1943-): Tanya gémeskúttal. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fafakeretben, hátoldalán Buzás András autográf ajándékozási soraival 1997-ből. 21×32,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras