150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Gáyor Tibor (1929-): Kötések (Geometrikus struktúra), 2006/2016. Kollázs, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 20x17 cm. Üvegezett keretben. Egyedi, gyűjtői darab! / collage on paper, signed, numbered K 1/1, framed