10185. 452. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
21
0 HUF
Kass János (1927-2010): Turbános portréja (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán próbanyomat I. bélyegzéssel, lap széle kissé sérült, 19×11,5 cm
Photo of the item taken by : ekb