60 000 HUF
Márk Lajos (1867-1940): Dáma sárga ruhában. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 78×59 cm