10253. 452. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Márton József (1950-2003): Halas tópart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf címkéjével, dekoratív fakeretben, 50×60 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras