110 000 HUF
284,97 EUR, 314,29 USD
Mengyán András (1945-): Elhajló 12 D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett és L 1/1 számozással a hátoldalán. Egyedi, gyűjtői darab! 50x40 cm. Plexiüvegezett keretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed and numbered (L 1/1) on the reverse. Framed. 50x40 cm