10264. 452. Closed Online auction Paintings and graphics
46 000 HUF
0 HUF
Mizser Pál (1941-): Csendélet. Tempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Felület enyhén foltos. Fakeretben, 62×105 cm