8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Nagy Nándor (1894-1979): Révnél, 1932. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, apró lapszéli sérülésekkel, metszet ép, 26×20 cm. Ritka!