10282. 452. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Németh András (1941-): Mák. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/100), lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 34×25 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras