7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Nolipa István Pál (1907-1986): Tüntetés a Petőfi szobornál, Budapesten. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 39,5x66 cm