10317. 452. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29,5x14 cm
Photo of the item taken by : ekb