38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Réti Mátyás (1922-2002): Szénahordás, 1999. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és Zichy Galéria címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm