5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Spányik Kornél (1858-1943): Kisbaconi Benedek Márta portréja. Kréta, papír, kissé foltos, jelzett, sérült keretben. Az ábrázolt csecsemő Spányik Kornél rokonságához tartozott és 1923-ban született, így feltételezhető, hogy a mű abban az évben vagy 1924-ben készült. 35×24 cm