10011. 452. Closed Online auction Paintings and graphics
50 000 HUF
0 HUF
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Jézus a kereszten. Akvarell, filctoll, papír, jelezve balra lent, kartonra kasírozva. Dekoratív fakeretben. 42,5×59,5 cm. /
Photo of the item taken by : nagy_andras