20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Tzortzoglou Georgios (1952-): Haraszty István "Édeske" (1934-2022) szobrászművész portréja, 2015. KalkotÃpia, olaj, papÃr, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 40x30 cm. Hajtásnyomokkal.