13370. 452. Closed Online auction Photo
1 400 HUF
0 HUF
cca 1900-1910 Férfiportré, keményhátú fotó a Dunky fivérek műterméből, kis sérüléssel, kopásnyomokkal, 20,5x13,5 cm
Photo of the item taken by : szr