13466.
452. Closed Online auction
Photo
2 400 HUF
cca 1940 Elegáns fiatal úr portréja, dekoratÃv, kissé sérült, üvegezett blondel keretben (hátul ,,a fÅ‘tanácsos úrtól" felirattal), fotó: 15,5x10,5 cm, keret: 24,5x18,5 cm