11074. 452. Closed Online auction Art-ceramics
3 600 HUF 9,73 EUR, 10,59 USD
0 HUF
Bodrogkeresztúri retró UFO váza, címkével jelzett, nyakánál sérült, d: 23,5 cm, m: 15 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras