11171. 452. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
30 000 HUF 81,08 EUR, 88,24 USD
0 HUF
Limoges, francia 20 darabos készlet, kopásokkal, minimális lepattanás, jelzett.
Photo of the item taken by : nagy_andras