11457. 452. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Royal Vienna (Alt Wien) porcelán tálka, kis oroszlánlábakon, kézzel festett, kis lepattanással és apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 14 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván