11228. 452. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
31
0 HUF
cca 1885 Zsolnay díszkancsó. Magastüzű ún. pink mázas, formába öntött finomfajansz, masszába nyomott Zsolnay jelzéssel és formaszámmal jelzett, mázrepedésekkel, repedésvonallal, füle restaurált, m: 18 cm