2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). m: 15,5cm V: 0,4 dl