9 500 HUF
24,61 EUR, 27,14 USD
Lornyon. Díszes, aranyszínű fém keret és nyél, fehér zománcberakással. Jelzett: D.R.G.M. 736847. Gombnyomásra nyíló, működő rugós szerkezettel. A berakáson kis sérüléssel, kissé karcos üveggel, h: 15 cm