Antique Number of items: 212
2996034
12124
453
Antique
Other collectibles
WMF klasszikus tortatálca. Ezüstözött fém, jelzéssel, kopottsággal, d: 33 cm
3 000 HUF
3006753
12125
453
Antique
Other collectibles
Szecessziós ezüstözött csésze alátéttel. Gilosált díszítéssel, csomózott kötelet formázó csészefüllel, jelzéssel, kopással, d: 11 cm, m: 7 cm
3 000 HUF
2987387
12126
453
5500
Antique
Other collectibles
Antik ezüstözött alpakka talpas kínáló, kissé billeg, jelzés nélkül, kopással, m: 35 cm
5 500 HUF
2970507
12128
453
Antique
Other collectibles
Réz karnis, függönytartó 190 cm, d:2,5 cm
4 000 HUF
3004377
12129
453
15000
Antique
Other collectibles
Falra szerelhető réz csengő: sárkányos, griffes 23 cm + húzó
15 000 HUF
3004372
12130
453
24000
Antique
Other collectibles
Art deco alpakka kávés készlet 3 db kiöntő és egy tálca 40x33 cm Jelzett
24 000 HUF
3021868
12131
453
Antique
Other collectibles
Taunton Britannia kávés-teás készlet, össz. 4 db , ezüstözött alpakka, mindegyik oldalán garavírozott Griffin felirattal, mindegyik jelzett, kopott, részben kisebb sérülésekkel, m: 15 és 28 cm között
8 000 HUF
3021029
12132
453
Antique
Other collectibles
Antik fényképalbum, dekoratív historizáló félvászon kötésben, sérült borítóval és kötéssel, foltos albumlapokkal, fotók nélkül, 27,5x21x6 cm
3 000 HUF
3020979
12133
453
Antique
Other collectibles
Petróleum lámpa, üveg testtel, tejüveg búrával 40 cm.
10 000 HUF
3020978
12134
453
15000
Antique
Other collectibles
Petróleum lámpa, díszített fém testtel, tejüveg burával 52 cm.
15 000 HUF
3022259
12135
453
Antique
Other collectibles
Törzsi maszkot formázó faragott fa fali dísz, festett. 27 cm
3 000 HUF
3018412
12136
453
Antique
Other collectibles
Worlds Icepick jégbontó. kihúzható. Fém 22-34 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035