2 000 HUF
1921-1923 Szatymaz, Báló István vendéglős pénztárkönyve, adóhivatali viaszpecséttel, több mint 200 oldalnyi bejegyzéssel, rengeteg forgalmi adóbélyeggel (1K - 1000K értékű). Korabeli félvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, foltos lapokkal.