Documents Number of items: 175
2928251
13308
453
Documents
Other collectibles
cca 1900-1920 Olasz szállodák, éttermek számlái (Róma, Nápoly, stb.), közte illusztrált fejléces is, össz. 6 db, vegyes állapotban
2 400 HUF
2928218
13309
453
Documents
Other collectibles
1903 Zilah (Zalău), Erdély, adótiszti vizsga bizonyítványa, "Magy. Kir. Pénzügyigazgatóság Zilahon" bélyegzővel, aláírásokkal, 2K okmánybélyeggel. Hajtott, kissé foltos.
1 400 HUF
2842567
13310
453
Documents
Other collectibles
1904 Gépészmérnök diploma hajtva
2 000 HUF
2425618
13311
453
2200
Documents
Other collectibles
1904 Lippa, házassági anyakönyvi kivonat, 1K okmánybélyeggel, üvegezett keretben
2 200 HUF
2812593
13312
453
Documents
Other collectibles
cca 1904-1910 3 db DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) fuvarlevél / 3 pieces DDSG bills of freight
9 000 HUF
3019798
13314
453
Documents
Other collectibles
1908-1924 Budapesti Férfi-Szabók Ipartestülete tagsági könyv, benne rengeteg bélyeggel (6 oldalon), alapszabályzattal, korabeli reklámokkal, kissé kopott aranyozott félvászon-kötésben, 6+12+12 p. + 1959 Ugyanannak a személynek a részére szóló 50 éves kisipari munkásságáért járó díszoklevél, hajtott, a szélein kis sérülésekkel. + 1973 2 db halálozási értesítője és 1922-es illetőségi bizonyítványa
3 000 HUF
2425636
13315
453
Documents
Other collectibles
1909 Lippa, halálozási évfordulón tartandó mise díjának befizetéséről szóló egyházi elismervény, német nyelven, üvegezett keretben
1 200 HUF
3017022
13316
453
Documents
Other collectibles
1908 Ferenc József tudományegyetem jogi diploma pergamenen, koszos
3 000 HUF
3018408
13317
453
Documents
Other collectibles
1910-1938 Vasúti tagsági jegy és igazolvány, 5 db
3 000 HUF
3017357
13318
453
Documents
Other collectibles
cca 1910-1950 5 db klf igazolvány
2 000 HUF
1714350
13319
453
30000
Documents
Other collectibles
cca 1910-1950 Vegyes biztosítási okmány tétel, különféle magyar biztosítóktól, biztosítási okmányok, nyugták, függelékek, és egyéb hozzá tartozó iratok, kb. 100 db, többségében az 1920-1940-es évekből, változó állapotban, érdekes anyag
30 000 HUF
3017121
13320
453
Documents
Other collectibles
1911 A maorsvásárhelyi ügyvédvizsgáló bizottság képesítő oklevele Horváth Andor ügyvéd részére, a bizottság elnöke, Ternovszky Béla (1873 - 1952 k.) országgyűlési képviselő, KÚriai elnök aláírásával, okmánybélyeggel
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035