12566. 453. Closed Online auction Flea Market
1 800 HUF
0 HUF
4 db kupicás üvegpohár régi fém tartóval, jelzett, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, m: 13,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert