6 500 HUF
16,84 EUR, 18,57 USD
Dekoratív orientalizáló asztalka, dohányzóasztal, jelenetekkel, motívumokkal gazdagon díszített, román gyártmány, XX. sz. második fele. Faragott fa hatású, azonosítatlan anyagból (feltehetőleg műgyanta), tetején üveglappal, kopásnyomokkal, d: 40 cm, m: 48 cm