12532. 453. Closed Online auction Flea Market
9 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Mária kisdeddel. Nagy méretű nyomat, belefestve, vászon. Kissé sérült. 116x75cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!