13152. 453. Closed Online auction Frames
5 500 HUF
0 HUF
4 db régi, dekoratív üvegezett fa képkeretben, Velencei részleteket megörökítő nyomatokkal, kisebb sérülésekkel, kopásokkal. Belső méret: 28x17 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras