Maps

Number of items: 73

1942 Székelyföld térképe (1942. június 10-i határokkal), 1 : 200.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtott, 100x84 cm
15456.

6 000 HUF
15,54
17,14

1927 Budapest Székesfőváros térképe utcajegyzékekkel. 1. Budapest Székesfőváros térképe, 1:25.000, Bp., M. Kir. Térképészet, 3. kiadás, kissé foltos, szakadt, hajtott, 83x94xcm.;  2. Budapest belterülete, 1:15.000, Bp., M. Kir. Térképészet, hajtott, 37x41 cm.;  3. Budapest és elővárosainak utcajegyzéke. Bp., 1941, M. Kir. Honvéd Térképészet, 66+1 p. Kiadói papírkötés. Nem az eredeti utcanévjegyzék, hanem egy későbbi 1941-es kiadás. Kiadói kopott, kissé sérült kiadói mappában.
15457.

1927 Budapest Székesfőváros térképe utcajegyzékekkel. 1. Budapest Székesfőváros térképe, 1:25.000, Bp., M. Kir. Térképészet, 3. kiadás, kissé foltos, szakadt, hajtott, 83x94xcm.; 2. Budapest belterülete, 1:15.000, Bp., M. Kir. Térképészet, hajtott, 37x41 cm.; 3. Budapest és elővárosainak utcajegyzéke. Bp., 1941, M. Kir. Honvéd Térképészet, 66+1 p. Kiadói papírkötés. Nem az eredeti utcanévjegyzék...

8 000 HUF
20,73
22,86

10 db magyar turistatérkép (Gyöngyös és a Mátra, Cserhát, Mecsek, stb.)
15458.

1 600 HUF
4,15
4,57

16 db magyar várostérkép
15459.

16 db magyar várostérkép

1 800 HUF
4,66
5,14

1942 Radnai-havasok (Erdély) térképe, 1942. május 1-i határokkal, 1 : 200.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, 98x78 cm. I. kiadás!
15460.

6 000 HUF
15,54
17,14

cca 1980 Topográfiai térképek, kb. 25-30 db, többségében Észal-Magyarország (Nógrád, Heves), felcsavarva, részben törésnyomokkal és lapszéli sérülésekkel, 62×70 cm körüli méretekben
15461.

3 800 HUF
9,84
10,86

cca 1960-90 össz. 12 db térkép: Budapest belterülete, Balaton, Csongrád megye, Nógrád megye, külföldi városok stb.
15462.

2 000 HUF
5,18
5,71

1928 Pilis hegység, Kirándulók térképe 2. sz., 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kis foltokkal, szakadásokkal, 68×76 cm
15463.

1 600 HUF
4,15
4,57

1989 Isaszeg nagyközség térképe, szerk. és rajzolta: Szikszai Béla. Kézi kiegészítésekkel, javításokkal és rajzokkal, 73x57 cm
15464.

1 200 HUF
3,11
3,43

1947 Stoits György: Merre menjek? Budapest közlekedési térképe, 1947-es kiadás, teljes utcajegyzékkel. Szakadásokkal, ragasztással, 62,5x44 cm
15465.

1 200 HUF
3,11
3,43

1994 Európa új arca - új államai, HVG térkép, 75x53 cm
15466.

1 600 HUF
4,15
4,57

cca 1913 Magyarremete község térképe. Hajtva. 24x22 cm
15467.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF