5 000 HUF
11
I. világháborús fali dísztányér: osztrák-magyar katonák teljes felszerelésben, puskával, a háttérben Krisztus a kereszten. Mázas kerámia, jelzés nélkül, korának megfelelő kopásokkal, kisebb sérülésekkel, d: 23 cm