1 000 HUF
cca 1914 Brassó (Erdély), hadba induló székely katonai alakulat csoportképe, kartonra kasírozott fotó Adler brassói fényképész műterméből, a karton kissé foltos, kissé sérült üvegezett fakeretben, 17,5x12,5 cm, keret: 33x27,5 cm