24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
cca 1930 nagy gramofon lemez gyűjtemény, közel 100 db, Schubert, Mozart, Beethoven, Brahms stb., nagy többségben komplett zeneművek, klf. kiadók (Columbia, His Master's Voice stb.), korabeli aranyozott vászonkötésű, részben sérült, kiadói albumokban.