Photo Number of items: 422
3022694
13699
453
14000
Photo
Other collectibles
cca 1915 Kolozsvári (Erdély) főtér a Mátyás-szoborral, konflisokkal, jó állapotban, 14×19 cm
14 000 HUF
3015204
13700
453
Photo
Other collectibles
cca 1907-1918 Békéscsaba, Ferenc József tér 12., Luxemburger György sztomatológus háza, 2 db fotó, az egyik sérült, 11,5x8 cm körül
2 000 HUF
3015193
13701
453
Photo
Other collectibles
cca 1890 Magas-Tátra (High Tatras, Vysoké Tatry), szálloda épülete, keményhátú fotó ifj. Divald Károly (Igló és Tátrafüred) műterméből, kissé sérült, foltos, 16,5x11 cm
3 000 HUF
2855503
13702
453
Photo
Other collectibles
cca 1900 Trieszt kikötő fotó 11x21 cm
2 400 HUF
3020941
13703
453
Photo
Other collectibles
cca 1930 Csíkszereda (Miercurea Ciuc), ünnepi körmenet, üzletek (Szvoboda Miklós könyvnyomda, stb.), nagyméretű fotó, Bíró József fényképész hidegpecsétjével jelzett, 22x17 cm
4 000 HUF
3019200
13704
453
Photo
Other collectibles
1970 Pilisszántói (szlovák) nemzetiségi találkozó, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24,5x20,5 cm
1 800 HUF
3015986
13705
453
Photo
Other collectibles
cca 1890 Olaszország 17 db nagy méretű keményhátú fotó, egy két folttal 33x25 cm / Italy 17 large photos of cities Napoli, Venezia, Roma, etc one-two with stains
18 000 HUF
3014940
13706
453
24000
Photo
Other collectibles
1955 A Huai folyó szabályozása 30 db fotót tartalmazó mappa, több nyelvű leírással, egészvászon borítású mappában, 26x36 cm
24 000 HUF
3020101
13707
453
Photo
Other collectibles
Spanyolország (Sevilla, Torremolinos, Granada, stb.), össz. 87 db üvegdia, dobozban, 6x6 cm méretben
4 000 HUF
3018130
13708
453
Photo
Other collectibles
cca 1890-1900 Alpes Maritimes Nice a Monaco, dekoratív, keménytáblás album 24 db fotóval, aranyozott félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza, foltos táblákkal, 26,5x19 cm
6 000 HUF
3021875
13709
453
Photo
Other collectibles
1927 Makói varróiskola, fotólap Bucskó Makói műterméből, 8,5×13,5 cm
1 600 HUF
3021889
13710
453
Photo
Other collectibles
Budapest-Kolozsvár repülővel, fotóműtermi díszlet, 9×14 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035