Photo

Number of items: 422

Rolling Stones tagjai (Mick Jagger, Keith Richards stb.) és Vaclav Havel, 1990. Sokszorosított fotó. Olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 24,5x35,5 cm.
13965.

6 000 HUF
15,54
17,14

Jelzés nélkül, XX. sz. vége: Jazz-zenészek. Fotó. üvegezett fakeretben. 24,5x35,5 cm.
13966.

3 000 HUF
7,77
8,57

Három grácia. Részben színezett fotók, 1900-1920 körül. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. modern paszpartuban. 16x6,5x3 cm.
13967.

4 000 HUF
10,36
11,43

2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
13968.

1 200 HUF
3,11
3,43

1955 Gőzmozdonyvezető Tanfolyam tablókép, üvegezett keretben, kis sérülésekkel, 16,5x21 cm
13969.

2 000 HUF
5,18
5,71

Békéscsaba, 1944, M. Kir. Állami Lorántffy Zsuzsanna Leánygimnázium tablókép, sérült üvegezett keretben, 21x28 cm
13970.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1900 Család fotója nagy méretű, kartonon 27x22 cm
13971.

1 400 HUF
3,63
4,00

cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
13972.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1900-1920 Társaságok (kirándulók, csónakázók), elegáns lakásbelsők. 8 db nagyméretű üvegnegatív, 18x13 cm. Eredeti "Agfa-Chromo-Platten" dobozban (a doboz sérült).
13973.

2 600 HUF
6,74
7,43

cca 1910 Hatgyermekes házaspár családi fotója, kartonra kasírozott, nagyméretű fotó, Chrien selmecbányai (Felvidék) műterméből, a kartonon törésnyomokkal, 20x14 cm (teljes: 30x25 cm)
13974.

1 400 HUF
3,63
4,00

cca 1910 Nyolcgyermekes házaspár családi fotója, kartonra kasírozott, nagyméretű fotó, Hollósy szabadkai (Vajdaság) műterméből, a karton kissé hajlott, 21x16 cm (teljes: 31x26 cm)
13975.

1 400 HUF
3,63
4,00

cca 1910 Női portré üveg pozitív fa keretben 17x17 cm
13976.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF