cca 1900 Újhelyi Náday Ferenc (1840-1909) színművész, rendező, a Színiakadémia tanár portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén folttal, 20,5x11,5 cm
cca 1950 Marilyn Monroe (1926-1962) amerikai színésznő szólóban, duettben és harmadmagával, a néhai Képes7 című lap archívumából 3 db modern nagyítás jelzés nélkül, 15x10 cm
cca 1967 Jimi Hendrix (1942-1970) amerikai gitáros, énekes, zeneszerző a színpadon, 2 db modern nagyítás jelzés nélkül, Fekete György budapesti fényképész hagyatékából, 21x15 cm és 15x10 cm
cca 1900 Mihályfi Károly (1857-1936) színész, a Nemzeti Színház örökös tagjának portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 21x11 cm
1967 Tordy Géza telefonál az ,,Egy szerelem három éjszakája" című magyar film egyik jelenetében, vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 19,5x18 cm
1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Szabó István szobrász, Barcsay Jenő festő, grafikus, ill. más képzőművészeket ábrázoló felvételek; 6 db nagyméretű, részben jelzett fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 40x30 cm körül