Posters

Number of items: 62

1918 "Jegyezzünk hadikölcsönt a fabanknál!" plakát, Weiss Antal (?-?) grafikája, restaurált, 96×63 cm
16230.

180 000 HUF
466,32
514,29

16231.

120 000 HUF
310,88
342,86

16232.

80 000 HUF
207,25
228,57

1927 Bp., Az Uránia Filmszínház plakátja, rajta a Metropolis című film reklámja, restaurált, 48×32 cm
16233.

40 000 HUF
103,63
114,29

1926 Szegő Gizi (1902-1985): Kraus Kosárgyár, Játék áruk, Andrássy út 43. Plakát. Litográfia, papír, jelzett a litográfián balra fent. Phöbus Nyomda, Radó Bp. hajtásnyom mentén szakadásokkal. 63x47 cm. Feltekerve, kartontokban.
16234.

18 000 HUF
46,63
51,43

1942 Haranghy Jenő (1894-1951): Ne felejtsd, idegen földön is hazád, családod jövőéért küzdesz, plakát, Klösz Gy. és Fia, hajtott, erősen sérült, rossz állapotban, 63×94 cm
16235.

20 000 HUF
51,81
57,14

"Magyarok - A magyar haza..." plakát, Klösz Coloroffset, restaurált, 34,5×23,5 cm
16236.

14 000 HUF
36,27
40,00

cca 1930-1940 Végh Gusztáv (1889-1973): Iparművészeti kiállítás Buadapest, kisplakát, 23,5×17 cm
16237.

16 000 HUF
41,45
45,71

16238.

10 000 HUF
25,91
28,57

The Rolling Stones. Cuba, 2016. Plakát. 70x50 cm. Üvegezett fakeretben. / Rolling Stones Poster. Cuba, 2016. Framed
16239.

17 000 HUF
44,04
48,57

1977 Kommunista Szombat Csepelen a Csepel Vs- és Fémművekben (volt Weisz Manfréd), plakát szép állapotban, 100×70 cm
16240.

38 000 HUF
98,45
108,57

cca 1975 A szocializmus útján, propapaganda plakátok, termelési diagramokkal, kb. 20 db, felcsavarva, részben törésnyomokkal és lapszéli sérülésekkel, 70×100 cm körüli méretben
16241.

4 800 HUF
12,44
13,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF