Posters Number of items: 62
3022678
16230
453
180000
Posters
Other collectibles
1918 "Jegyezzünk hadikölcsönt a fabanknál!" plakát, Weiss Antal (?-?) grafikája, restaurált, 96×63 cm
180 000 HUF
2801814
16231
453
120000
Posters
Other collectibles
120 000 HUF
3006183
16232
453
80000
Posters
Other collectibles
80 000 HUF
3022672
16233
453
40000
Posters
Other collectibles
1927 Bp., Az Uránia Filmszínház plakátja, rajta a Metropolis című film reklámja, restaurált, 48×32 cm
40 000 HUF
3021489
16234
453
Posters
Other collectibles
1926 Szegő Gizi (1902-1985): Kraus Kosárgyár, Játék áruk, Andrássy út 43. Plakát. Litográfia, papír, jelzett a litográfián balra fent. Phöbus Nyomda, Radó Bp. hajtásnyom mentén szakadásokkal. 63x47 cm. Feltekerve, kartontokban.
18 000 HUF
3018507
16235
453
Posters
Other collectibles
1942 Haranghy Jenő (1894-1951): Ne felejtsd, idegen földön is hazád, családod jövőéért küzdesz, plakát, Klösz Gy. és Fia, hajtott, erősen sérült, rossz állapotban, 63×94 cm
20 000 HUF
3022205
16236
453
14000
Posters
Other collectibles
"Magyarok - A magyar haza..." plakát, Klösz Coloroffset, restaurált, 34,5×23,5 cm
14 000 HUF
3022564
16237
453
Posters
Other collectibles
cca 1930-1940 Végh Gusztáv (1889-1973): Iparművészeti kiállítás Buadapest, kisplakát, 23,5×17 cm
16 000 HUF
2718101
16238
453
Posters
Other collectibles
10 000 HUF
2988610
16239
453
17000
Posters
Other collectibles
The Rolling Stones. Cuba, 2016. Plakát. 70x50 cm. Üvegezett fakeretben. / Rolling Stones Poster. Cuba, 2016. Framed
17 000 HUF
3022686
16240
453
38000
Posters
Other collectibles
1977 Kommunista Szombat Csepelen a Csepel Vs- és Fémművekben (volt Weisz Manfréd), plakát szép állapotban, 100×70 cm
38 000 HUF
3022640
16241
453
4800
Posters
Other collectibles
cca 1975 A szocializmus útján, propapaganda plakátok, termelési diagramokkal, kb. 20 db, felcsavarva, részben törésnyomokkal és lapszéli sérülésekkel, 70×100 cm körüli méretben
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035