1 200 HUF
1912 Polgári iskolai tanárok zsebkönyve az 1912-13. iskolai évre. Szerk.: Kovács Samu. Tizenkettődik évfolyam. Szeged, Bartos Lipót könyvkiadóhivatala, 273+(3) p. A tanároknak szóló tudnivalókkal, hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval, bejegyzésekkel.