4 000 HUF
1948 Térképészeti Közlöny VII. köt. 1-2. sz., 1943-1948. Szerk. és kiadja a ,,Tóth Ágoston" Honvéd Térképészeti Intézet. Bp., Honvéd Térképészeti Intézet-ny., 207+(1) p. + 6 melléklet. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a mellékletek minimálisan sérültek.