15928. 453. Closed Online auction Printed Materials
6 000 HUF
0 HUF
cca 1890 Le Garde-Meuble, elegáns neobarokk enteriőrt, bútorokat ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, Krammer Lipót (Budapest) bélyegzőjével, 27,5x35,5 cm
Photo of the item taken by : ekb