1939 A magyar érdemrend, a magyar arany, ezüst és bronz érdemkereszt és a magyar érdemérem alapszabályai, papírkötés nemzeti színű zsinórfűzéssel, M. Kir. Állami Nyomda. 15 p
1939 Meghívó az Országos Magyar Gazdasági Egyesület által rendezett Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Tenyészállatvásárra + 1944-1945 Budapesti húsjegy és cukorpótjegy + Mauthner Ödön Magtermelő és Magkereskedelmi Rt. reklám papírtasak. Változó állapotban.
cca 1940 Budapester Fremdenzeitung. The Foreigner's Gazette of Budapest. Bp., én., Fővárosi Nyomda 64 p. Gazdagon illusztrált, német és angol nyelvű turisztikai kiadvány, számos korabeli reklámmal. Kiadói papírkötés, art deco borítóval, sérült gerinccel.
1941-1996 Vegyes naptárak, kalendáriumok: Harangszó-naptár 1941., Budapest Kalender 1944., Kis Ujság naptára 1946., Népakarat kalendáriuma 1957., Okos Kata kalendárium 1963., Régi Budapest naptár 1982., Nők Magazinja Évkönyv '86, Kincses Kalendárium 1996. Vegyes állapotban.
1942 Kalender der Haupt und Residenzstadt Budapest. Bp., (1941), Das Stätische Fremdenverkehrsamt. Csánky Dénes munkáinak színes reprodukcióival illusztrált, német nyelvű asztali naptár. Kissé kopott, foltos borítóval, 27,5x22 cm