cca 1890 Le Garde-Meuble, Frank Giles & Co. London angol vállalat 1889-es párizsi világkiállításon kiállított bútorait ábrázoló, utólagosan színezett nyomat, a lap szélei sérültek, Leop. Krammer (Krammer Lipót, Budapest) bélyegzőjével, 36,5x27,5 cm
cca 1890 Le Garde-Meuble, elegáns neobarokk enteriőrt, bútorokat ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, kis foltokkal, Leop. Krammer (Krammer Lipót, Budapest) bélyegzőjével, 27,5x35,5 cm
cca 1890 Le Garde-Meuble, elegáns neobarokk enteriőrt, bútorokat ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, Krammer Lipót (Budapest) bélyegzőjével, 27,5x35,5 cm
cca 1890 Fliegende Blätter XCIV. N. 2371-2398. München, é.n., Braun & Schneider, 232 p. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. Félvászon kötésben, kissé laza kötéssel.
1892 Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál. Hatvankilencedik kötet. (181., 182., 183. szám). Bp., 1892, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev. + 480 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, az első két lap kijár.
cca 1894 Fliegende Blätter CI. N. 2553-2578. München, é.n., Braun & Schneider, 232 p. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. Félvászon kötésben, a gerinc utólagosan vászonnal megerősítve, kissé laza kötéssel.
A kert. A kertészet összes ágait magába foglaló kertészeti szaklap. Főszerk és tulajdonos: Mauthner Ödön. I.-II. Évfolyam . Bp., 1896-97 Szórványszámok. Fekete-fehér és színes műmellékletekkel és fametszetekkel. vászon kötésben egybekötve,
1897 A "Budapest" nagy képes naptára az 1897. évre. Szerk:: Gracza György. XVIII. évf. Bp., 1897, "Budapest",(Wodianer F. és Fiai), 15 sztl. lev.+XLVIII+96+A-Z+AA-CC+18 p. Korabeli reklámanyaggal illusztrált. Papírkötés, az elülső borítót az átkötéskor felhasználták, restaurált, részben foltos lapokkal.