1897 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XVI. köt. 1897. II. félév (július-december). Bp., 1897, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 421-844 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
1897 Francesco Vinea (1845-1902) festménye után: A szerelem tavasza (Printemps d'amour). Nyomat, papír. Blechinger&Leykauf kiadása. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, lap széle kissé sérült. 41x74 cm
1898 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1898. I. félév (január-június). Bp., 1898, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 416 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, hiányzó címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
1899 Bukovinai hucul nő, lovagló hucul, rutén nő és román férfi. Színes nyomat, papír. (In: Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben, XVII. köt.: Bukovina). Lapméret: 28x21 cm.