Printed Materials Number of items: 325
2632873
15948
453
Printed Materials
Other collectibles
4 000 HUF
2848708
15949
453
Printed Materials
Other collectibles
1 800 HUF
3017196
15950
453
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 A Nagy Képes Világtörténet VIII. kötetének mellékletei, 3 db rézmetszetekről készült reprodukció, lapméret: 23,5x15,5 cm és 36x30,5 cm
1 400 HUF
3000090
15951
453
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 össz. 20 db színes illusztráció a Meyers Konversation-Lexikonból, klf. témákban (címerek, lobogók, növények stb.), részben sérült és foltos, 25x31 cm
1 400 HUF
3022554
15952
453
2200
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1910 Bodensee - Friedrichshafen német nyelvű utazási prospektus, címlapon a levegőben egy Zeppelin léghajó
2 200 HUF
3017975
15953
453
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1910 Pilatus-Bahn (Svájc), színes, litografált ismertető prospektus, angol, francia és német nyelven, kihajtva: 33,5x16
1 400 HUF
2297444
15954
453
3200
Printed Materials
Other collectibles
1901 A Magyar Iparművészet c, lap 4. száma, benne a mellékletekkel.
3 200 HUF
3002050
15955
453
Printed Materials
Other collectibles
A kert. A kertészet összes ágait magába foglaló kertészeti szaklap. Főszerk és tulajdonos: Mauthner Ödön. IX. Évfolyam . Bp., 1903 Szórványszámok. Fekete-fehér és színes műmellékletekkel és fametszetekkel. vászon kötésben egybekötve,
2 800 HUF
2854851
15956
453
Printed Materials
Other collectibles
1903 A Tolcsvai Takarékpénztár XXXIV.-ik évi üzleti kimutatása 1903-ik évről. Sátoraljaujhely, 1904, "Zemplén", 4 sztl. lev. Papírkötés, foltos, hajtott.
1 400 HUF
3022614
15957
453
Printed Materials
Other collectibles
1904 Képes Vezető a Gyümölcs- és Díszkertben 55. évfolyam 67. szám, Niemetz W.F. Temesvár
8 000 HUF
2967523
15958
453
Printed Materials
Other collectibles
1905 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XXXI. és XXXII. köt., 1905. január-december. (Teljes évfolyam két kötetben). Bp., 1905, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 432 p; 2 sztl. lev. + 433-908 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé folto...
6 000 HUF
3022624
15959
453
Printed Materials
Other collectibles
1907 Kolozsvár, Raith Ernő m. kir. csendőrszázados körlevele a az összes hazai hatóságokat feltüntető térkép megrendelésével kapcsolatban
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035