Printed Materials Number of items: 325
3022611
15984
453
4800
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1930 A telhetetlen, litho meselap, Korvin Testvérek kiadása, Franck kávé reklámlap
4 800 HUF
3022612
15985
453
4800
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1930 A molnárlegény és a macska, litho meselap, Korvin Testvérek kiadása, Franck kávé reklámlap
4 800 HUF
3022613
15986
453
4800
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1930 Az okos szabócska, litho meselap, Korvin Testvérek kiadása, Franck kávé reklámlap
4 800 HUF
2457916
15987
453
Printed Materials
Other collectibles
1911 Nagyváradi Főreáliskola meghívó
1 000 HUF
3022629
15988
453
5500
Printed Materials
Other collectibles
1911 Nagykőrös, rendelet az ázsiai kolera terjedésével kapcsolatban, 65×50 cm
5 500 HUF
3022575
15989
453
Printed Materials
Other collectibles
1911 Törökbecse, meghívó Gróf Leiningen-Westerburg Károly szobrának leleplezési ünnepélyére
7 000 HUF
3022578
15990
453
Printed Materials
Other collectibles
1911 Bp., Az EMKE negyedszázados ünnepének meghívója
3 600 HUF
3021721
15991
453
Printed Materials
Other collectibles
1912 Polgári iskolai tanárok zsebkönyve az 1912-13. iskolai évre. Szerk.: Kovács Samu. Tizenkettődik évfolyam. Szeged, Bartos Lipót könyvkiadóhivatala, 273+(3) p. A tanároknak szóló tudnivalókkal, hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval, bejegyzésekkel.
1 200 HUF
3022382
15992
453
2200
Printed Materials
Other collectibles
1912 Nordseebad Wittdün auf Amrum, utazási ismertető füzet, 63p
2 200 HUF
3022486
15993
453
3400
Printed Materials
Other collectibles
1912 Nordsee-Bäder Sylt Westerland Wenningstedt, utazási ismertető, reklámokkal, 128p
3 400 HUF
3018063
15994
453
Printed Materials
Other collectibles
1913 Dr. Hóman Bálint és Dáni Boriska esküvői meghívója, vízjeles papíron, hajtva, 18x14 cm
2 000 HUF
3017033
15995
453
Printed Materials
Other collectibles
1913 A hódmezővásárhelyi besorozott Gazdálkodó ifjak táncvigalmának meghívója, dombornyomott, plasztikus grafikával 17x11 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035