https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 325

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1913 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XLVIII. köt. 1913. II. félév (július-december). Bp., 1913, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 425-884 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
1
15996.

1913 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XLVIII. köt. 1913. II. félév (július-december). Bp., 1913, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 425-884 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,25
EUR
,
8,00
USD
Number of bids:
0
 
1914 Művészet c. folyóirat XIII. évf. 7. száma, szerk.: Lyka Károly. Bp., Singer és Wolfner (Pallas-ny.), 289-336 p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal. + 1929-1930 Pesti Napló képes műmelléklet 3 db száma, gazdag képanyaggal, változó állapotban (az egyik szétesett)
1
15997.

1914 Művészet c. folyóirat XIII. évf. 7. száma, szerk.: Lyka Károly. Bp., Singer és Wolfner (Pallas-ny.), 289-336 p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal. + 1929-1930 Pesti Napló képes műmelléklet 3 db száma, gazdag képanyaggal, változó állapotban (az egyik szétesett)

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
1914 Leuberger & Gloss Königl. Hof-Pianoforte-Fabriken zongorakatalógus, 46p
1
15998.

1914 Leuberger & Gloss Königl. Hof-Pianoforte-Fabriken zongorakatalógus, 46p

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Number of bids:
5
 
Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. XXVII. évf. 4-5. füzet. Bp., 1916, A Magyar Néprajzi Társaság kiadása. Első oldalain Ferenc József halála alkalmából elmondott elnöki gyászbeszéd és nekrológ. Kiadói papírkötés. Kissé foltos, sérült borítóval.
1
15999.

Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. XXVII. évf. 4-5. füzet. Bp., 1916, A Magyar Néprajzi Társaság kiadása. Első oldalain Ferenc József halála alkalmából elmondott elnöki gyászbeszéd és nekrológ. Kiadói papírkötés. Kissé foltos, sérült borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
 
1917 Rumäninen in Wort und Bild c. folyóirat 6 db száma. I. évf. 1 (fénymásolat), 6,7,10,12,13. szám. / 6 issues of the magazine (one copy)
1
16000.

1917 Rumäninen in Wort und Bild c. folyóirat 6 db száma. I. évf. 1 (fénymásolat), 6,7,10,12,13. szám. / 6 issues of the magazine (one copy)

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Number of bids:
0
 
1918 Szinházi Élet VII. évf. 9. szám, szerk.: Incze Sándor, fekete-fehér képekkel, szakadt borítóval, lapszéli ázásnyomokkal, 56 p.
1
16001.

1918 Szinházi Élet VII. évf. 9. szám, szerk.: Incze Sándor, fekete-fehér képekkel, szakadt borítóval, lapszéli ázásnyomokkal, 56 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
 
1919 Az Ember, Göndör Ferenc politikai hetilapja, 24. szám, 1919. márc. 11. Korabeli hirdetésekkel (köztük Fekete Mihály hangszerkészítő mester reklámja, irredenta "Nem, Nem Soha!" jelmondattal). Tűzött papírkötés, kissé sérült, 20 p.
1
16002.

1919 Az Ember, Göndör Ferenc politikai hetilapja, 24. szám, 1919. márc. 11. Korabeli hirdetésekkel (köztük Fekete Mihály hangszerkészítő mester reklámja, irredenta "Nem, Nem Soha!" jelmondattal). Tűzött papírkötés, kissé sérült, 20 p.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
2
 
cca 1920 Latin nyelvtan dióhéjban 1-2. Bp., Uránia. Két minikönyv méretű füzet
1
16003.

cca 1920 Latin nyelvtan dióhéjban 1-2. Bp., Uránia. Két minikönyv méretű füzet

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920 Salzburg und Umgebung. Salzburgot ábrázoló 20 fekete-fehér képet tartalmazó kiadvány. Salzburg, Karl Juirschek, 20 t.
1
16004.

cca 1920 Salzburg und Umgebung. Salzburgot ábrázoló 20 fekete-fehér képet tartalmazó kiadvány. Salzburg, Karl Juirschek, 20 t.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920 14 db festményekről készült nyomat 20x30 cm
1
16005.

cca 1920 14 db festményekről készült nyomat 20x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920 Kurstadt Gmunden am Traunsee, Salzkammergut utazási prospektus
1
16006.

cca 1920 Kurstadt Gmunden am Traunsee, Salzkammergut utazási prospektus

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
1
 
cca 1920-1930 Osztrák strandfürdők és tavifürdők utazási prospektus
1
16007.

cca 1920-1930 Osztrák strandfürdők és tavifürdők utazási prospektus

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,70
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment