1913 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XLVIII. köt. 1913. II. félév (július-december). Bp., 1913, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 425-884 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
1914 Művészet c. folyóirat XIII. évf. 7. száma, szerk.: Lyka Károly. Bp., Singer és Wolfner (Pallas-ny.), 289-336 p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal. + 1929-1930 Pesti Napló képes műmelléklet 3 db száma, gazdag képanyaggal, változó állapotban (az egyik szétesett)
Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. XXVII. évf. 4-5. füzet. Bp., 1916, A Magyar Néprajzi Társaság kiadása. Első oldalain Ferenc József halála alkalmából elmondott elnöki gyászbeszéd és nekrológ. Kiadói papírkötés. Kissé foltos, sérült borítóval.
1919 Az Ember, Göndör Ferenc politikai hetilapja, 24. szám, 1919. márc. 11. Korabeli hirdetésekkel (köztük Fekete Mihály hangszerkészítő mester reklámja, irredenta "Nem, Nem Soha!" jelmondattal). Tűzött papírkötés, kissé sérült, 20 p.