12268. 453. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
3 000 HUF
13
0 HUF
13 darab faragott fa szobor, kopásokkal, sérülésekkel, hiánnyal, közte érdekes, jó darabokkal, m: 23 cm alatt
Photo of the item taken by : nagy_andras